0 537 790 16 90
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Boya Onarımı, Mini Yama

Boya Onarımı, Mini Yama

Mini Onarım tekniklerindeki 15 yıllık uzmanlığı ile araç hasarlarınıza çözüm olmaya devam etmektedir. Mini Onarım hizmetinin Türkiye ve dünyadaki yaratıcısı olarak alanındaki tecrübe ve uzmanlığı ile hasarlarınızı, aracınızın orijinalliği bozulmadan onarır.

Aracın genellikle kapı, çamurluk ve tampon bölgelerinde meydana gelen sıyrık, çizik gibi küçük boya hasarlarının onarım boyası ve verniği kullanılarak orijinal boya katına özel bir teknik ile uyumlu hale getirilip tamamen giderilmesi tekniğidir. Bu yöntem uygulanırken onarım bölgesi mümkün olduğunca küçük tutulur ve aracın orijinalliği azami ölçüde korunur. Aracınızda değer kaybı yaşanmaz. Onarım boyası ve verniği, orijinal boya katına özel bir teknik ile uyumlandırılarak hasar tamamen yok edilir.

“Mini Yama” yöntemi ile aracın orijinalliği korunur. “Mini Yama” tekniği, genellikle çamurluklar, kapılar, tamponlar gibi dikey parçaların kenar bölgelerindeki boya hasarı giderilmesinde etkin şekilde kullanılır. Motor kaputu, bagaj kapağı ve tavan gibi parçalarda “Mini Yama” tekniğinin uygulanması boyanın cinsine, rengine, hasarın yerine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir.


“Mini Onarım Hizmeti ” kapsamına giren kaporta hasarları:

  • Kaporta sıyrık ve çizikleri 30 cm’ye kadar
  • Tampon sıyrık ve çizikleri 20 cm çapa kadar