0 537 790 16 90
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme

Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme

Mini Onarım tekniklerindeki 15 yıllık uzmanlığı ile araç hasarlarınıza çözüm olmaya devam etmektedir. Mini Onarım hizmetinin Türkiye ve dünyadaki yaratıcısı olarak alanındaki tecrübe ve uzmanlığı ile hasarlarınızı, aracınızın orijinalliği bozulmadan onarır.

Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme hizmeti, dış darbeler sonucu aracın kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar gördüğü, ezik, vuruk ve göçüklerin düzeltilerek eski haline getirilme işlemidir. Düzeltme işleminde saç ve galvaniz malzemeden üretilmiş parçalarda “Puntalı Göçük Çektirme” sistemi kullanılır. Alüminyum alaşımlı malzemelerden üretilen motor kaputu, ön ve arka çamurluk, bagaj kapağı, kapılar gibi parçaların üzerindeki ezik, vuruk ve göçükler “Alüminyum Göçük Çektirme” sistemi ile düzeltilebilmektedirler.

Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme” işleminde sadece ezik, vuruk ve göçüklerin düzeltme ve doğrultma işlemi yapılır. Hasarın tamamen giderilmesi için kaporta düzeltme işleminden sonra bölgenin “Boya Onarımı” işlemi ile bitirilmesi gerekmektedir.


“Mini Onarım Hizmeti” kapsamına giren kaporta hasarları:

  • 10 cm’ye kadar olan boya hasarlı kaporta hasarları

** Anlaşmalı olduğunuz sigorta şirketine göre ölçüsel limitler değişkenlik gösterebilir.